Главная Новости партнеров 25 листопада 2016 року в м. Києві відбувся І-й Всеукраїнський форум по ІТ-технологіям у АПК Smart Agro Forum

Результаты тестов

Последние результаты
<->(УЦП) Тема 01. Логистические системы (24 тест.заданий) 58.33 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 75.00 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 66.00 %
Перейти к тестам

Интересный факт

Автомобиль – штука полезная. Но только не для окружающей среды, которую машины усиленно загрязняют выхлопными газами. Однако вскоре подобное положение...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


25 листопада 2016 року в м. Києві відбувся І-й Всеукраїнський форум по ІТ-технологіям у АПК Smart Agro Forum
Font Size Larger Font Smaller Font
06.12.2016 10:38

 25 листопада 2016 року в м. Києві, в UBI конференц-холі «SHOW» відбувся І-й Всеукраїнський форум по ІТ-технологіям у АПК Smart Agro Forum.

 Організаторами форуму виступила виставкова компанія «Революшн Експо» за підтримки найбільшої міжнародної агропромислової виставки Східної Європи - «Агро-2017».

 Офіційними партнерами форуму виступила компанія - V?derstad.

 Форум був присвячений обговоренню актуальних питань з автоматизації виробництва в агро секторі на всіх рівнях, а також були представлені різноманітні інноваційні технології.

 Спікерами форуму виступили провідні ІТ спеціалісти та ведучі розробники нових рішень у агро сфері.

 Форум зібрав аудиторію понад 70 чоловік. Свої доробки, протягом дев’яти годин, представили чотирнадцять IT- компаній та п’ятнадцять доповідачів.

 Модератором форуму та одним з доповідачів виступив Артем Бєлєнков, керівник компанії SmartFarming. Під час доповіді Артем активно співпрацював з аудиторією, майстерно та зрозуміло викладаючи свої думки за допомогою фліп-чарта. Він розкрив всі аспекти грамотного управління земельним банком, чим сколихнув хвилю питань від зацікавлених слухачів.

 Відкривав форум Сергій Рижков, бренд-менеджер компанії «Прогресивні ферми». Сергій представив розробку по автоматизації процесу годівлі великої рогатої худоби, крім того було озвучено, яким чином збалансований раціон позитивно впливає на підвищення продуктивності ферми.

 Наступним доповідачем був Максим Єлісєєв, старший партнер компанії «ІТ Агро» , який розкрив сучасні методи оптимізації агрономічних технологій. Його доповідь була змістовна, чітка і також викликала жваве обговорення теми.

Не можна не відмітити тандем двох новаторів, керівників проекту Meteotrek – Вадима Кочевих та Леоніда Власова. Цікавий виступ, цікавий продукт- метеостанції для аграрного сектору, система якої дає оцінку реальної ситуації на полях через погодні умови. Тема викликала чималий ажіотаж у слухачів.

 Після метеостанцій відвідувачі змогли познайомитись з системою безпеки агрохолдингів – SOVA. Представила дану розробку керівник відділу продажу міжнародної компанії FF-Group - Олена Довгопола. SOVA - це максимальне виключення людського фактору в процесі забезпечення безпеки підприємства.

 Про виключення людського фактору але вже у системі контролю за рухом сільгосппродукції, розповів керуючий партнер компанії «ІН-Агро» - Андрій Іванчиков. Їх системи обліку та управління вже давно успішно використовують як у агро, так і у інших сферах бізнесу.

 Наступним доповідачем була Христина Кузнецова, керівник компанії Даталаб Агро Україна. У компанії багато розробок для агро у сфері рослинництва, тваринництва, виноградарства та садівництва. Саме необхідним IT розробкам у садівництві була присвячена доповідь Христини.

 На форумі відвідувачі могли побачити експо-зону присвячену безпілотним технологіям, а саме дронам. Співзасновник ведучої української компанії по впровадженню безпілотних технологій у всі сфери бізнесу – Валерій Яковенко розказав та показав, як безпілотні технології оптимізують роботу агро підприємств та є комплексним інструментом точного землеробства.

 Ще одна тема Smart Agro Forum стосувалася безпілотних технологій але вже наземного транспорту. Інноваційну розробку, а саме безпілотне керування сільгосптехнікою, представив Румянцев Сергій, керівник відділу по безпілотним розробкам компанії «Інфоком ЛТД». Ця технологія дає змогу агро сектору опинитися в «далекому майбутньому» вже сьогодні і зараз адже використання цієї системи дає змогу працювати в складних кліматичних умовах і надзвичайних ситуаціях, всюди, де є небезпека для людських життів, велика ймовірність помилок оператора / водія, де виконуються монотонні і повторювані операції.

 Також на форумі був представлений молодий проект AgroUA- мобільний додаток за допомогою якого аграрії зможуть слідкувати за останніми тенденціями, подіями в агро секторі, знаходити необхідну послугу чи товар, знаходити партнерів з різних куточків країни. Доповідачем був В’ячеслав Семеняк ідейний генератор та керівник проекту. Він розповів про переваги даного додатку перед сайтом.

 Однією з тем також був Інтернет-маркетинг. Євгеній Васильєв, керівник відділу продажу платформи Agrobiz.net, розкрив важливість правильного використання контент-маркетингу , Євгеній пояснив аграріям, як даний підхід впливає на підвищення продажу товарів через Інтернет.

 Ще один виступ зірвав шквал запитань, адже тема дійсно була важлива, а представлена технологія вкрай необхідна не тільки для керівників аграрних компаній. Денис Пересьолкін, експерт по роботі з корпоративним бізнесом компанії YouControl розповів про систему виявлення фіктивних контрагентів та інших ризикових партнерів. Слухачі самостійно могли переконатися в доцільності використання цієї послуги, використавши подарунковий сертифікат, який компанія YouControl люб’язно презентувала кожному відвідувачу форуму.

 І завершив наш форум Денис Глушко, директор по розвитку компанії Forland, розповівши про свою IT платформу та переваги її використання для аграрного бізнесу.

 Крім того по завершенню ділової програми компанії –учасники Drone.ua та «Інфоком ЛТД» розіграли для відвідувачів подарункові сертифікати. Два щасливці отримали змогу пройти безкоштовне навчання по пілотуванню дронів та однин з учасників виграв сертифікат на розробку проекту сонячної електростанції для будинку або для господарства.

 

 Ми сподіваємося, що наші учасники і партнери залишилися задоволеними контентом і організацією проекту, і будемо раді бачити Всіх на нашому наступному форумі у квітні 2017 року.

 Слідкуйте за новинами на нашому офіційному сайті!

 До зустрічі в колі IT та АГРО професіоналів!


Метки (тэги, tags):


Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Любая единица является результатом согласований и определений в соответствующих ЗЛС, По этой причине в западной литературе по логистике они называются...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер