Главная Технологические решения Привабливість технології «автомобіль-мережа» для автовиробників (електромобілі зможуть забезпечувати енергією сусідні будівлі)

 trademaster

 summitbiz  

Результаты тестов

Последние результаты
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 61.00 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 73.00 %
<->(ГП) Тема 01. Транспортные характеристики грузов (26 тест.заданий) 34.62 %
Перейти к тестам

Интересный факт

23 февраля в порт Гамбург совершил судозаход контейнеровоз «CSCL Star», сообщили SeaNews в порту. Это первый 14-тысячник в Гамбурге и самый большой...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Привабливість технології «автомобіль-мережа» для автовиробників (електромобілі зможуть забезпечувати енергією сусідні будівлі)
Font Size Larger Font Smaller Font
20.01.2018 13:21

Дослідники з Уорікського університету у Великій Британії вивчили властивості літій-іонних акумуляторів, що використовуються в комерційно доступних електромобілях, і прийшли до висновку, що підключення до мережі не тільки не позначається негативно на їх ефективності, але і покращує її. Про це пише Futurity, передає УНН.

Протягом двох років команда дослідників Уорікського університету під керівництвом старшого наукового співробітника Котуба Уддіна працювала над створенням найточнішої моделі погіршення характеристик електричних акумуляторів під впливом різних зовнішніх факторів - температури, струму, зарядженості, ступенем розрядки. Використовуючи цю модель, вченим вдалося розробити алгоритм, який визначає, скільки енергії необхідно електромобілю для здійснення щоденних поїздок, а скільки він може віддати в мережу без погіршення характеристик.

Потім дослідники застосували цей алгоритм, щоб з'ясувати, чи зможуть електромобілі, припарковані на стоянці міжнародної цифрової лабораторії Уорікського університету, забезпечити достатньо енергії для її живлення (будівля включає в себе аудиторію на 100 людей, навчальні та електричні лабораторії, переговорні кімнати і робочі місця на 360 людей). У результаті з'ясувалося, що для цього вистачить 120 електромобілів, або 2,1% всіх автомобілів на парковці. При цьому річні темпи зниження ємності підключених батарей сповільняться на 9,1%, а потужності - на 12,1%, хоча раніше передбачалося, що підключення до енергомережі негативно позначається на акумуляторах.

"Результати нашого дослідження підвищують привабливість технології "автомобіль-мережа" для автовиробників: це не лише ефективне рішення для підтримки енергомереж, а й додаткове джерело доходів. Крім того, ми показали, що існує реальна можливість таким чином продовжити термін експлуатації батарей. Отримані результати також привабливі для законодавців, зацікавлених у скороченні викидів вуглекислого газу в енергетичному секторі", - розповів провідний автор дослідження Котуба Уддін.

Найбільше електрокарів їздять по дорогах Києва, Одеської та Харківської областей. Сьогодні в Україні налічується близько 400 пристроїв для зарядки електрокарів.

 

Джерело: http://www.unn.com.ua/
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Финансовые операции в ЛС могут осуществляться по разным схемам (рис. 5.4).  

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер