Главная Технологические решения Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride (переваги трьох видів транспорту)

Результаты тестов

Последние результаты
<->(УЦП) Тема 01. Логистические системы (24 тест.заданий) 58.33 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 75.00 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 66.00 %
Перейти к тестам

Интересный факт

На днях в российской авиакомпании "Аэрофлот" составили черный список пассажиров, которые дебоширили в небе. Таких буянов набралось аж 1821 человек. Среди...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride (переваги трьох видів транспорту)
Font Size Larger Font Smaller Font
28.03.2018 19:28

Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride. Розробники обіцяють об’єднати в ній переваги трьох видів транспорту: фіксовані зупинки, як у автобуса, можливість замовити поїздку, як в таксі, і єдину транспортну мережу, як в метро. 

Як повідомляє The Guardian, компанія вже отримала ліцензію від транспортного відомства Лондона. Документ дає Citymapper право управляти транспортною мережею з автомобілів, що вміщають до 8 осіб. Компанія буде самостійно встановлювати маршрути, причому змінювати їх можна буде протягом дня в міру попиту. Одного чітко встановленого маршруту та плану зупинок в системі Smart Ride не буде. 

У додатку Citymapper з лютого з’явиться нова функція Smart Ride. З її допомогою жителі Лондона зможуть замовляти міні-автобуси з фіксованим маршрутом і добиратися до пункту призначення в компанії інших людей, пише видання. 

Поки це єдиний в Лондоні сервіс, який об’єднує переваги автобусів і таксі. До цього Citymapper намагалася запустити власну послугу автобусних перевезень, але компанія відмовилася від цієї ідеї через занадто суворі правил регулювання.

«Автомобілі Smart Ride зупинятимуться у заздалегідь встановлених місцях. Але в той же час вони будуть працювати, як таксі – ви зможете викликати машину в додатку і точно займете сидяче місце в салоні. Розгалужена мережа доріг також робить сервіс схожим на метро», – пояснив президент Citymapper Омід Аштарі.

Зазначається, що встановити ліміт місткості на 8 осіб компанії довелося через вимоги транспортного відомства. У Лондоні перевізник, який возить більше 9 осіб, повинен чітко дотримуватися встановленого маршруту і розкладу. Будь-які зміни потрібно вносити офіційно і чекати підтвердження як мінімум тиждень.

Перехід на модель виклику громадського транспорту на вимогу стає нормою в багатьох містах. Така система в перспективі дозволить скоротити пробки і поліпшити екологію.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/

 
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

Обновлено 28.03.2018 19:31
 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Для контроля изменения доходов от выполненного объема перевозок применяют следующий график (рис. 6.9). По оси абсцисс откладывают объем перевозок в...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер