Главная Технологические решения Провідники більше не митимуть підлоги в вагонах

 trademaster

 summitbiz  

Результаты тестов

Последние результаты
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 61.00 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 73.00 %
<->(ГП) Тема 01. Транспортные характеристики грузов (26 тест.заданий) 34.62 %
Перейти к тестам

Интересный факт

За эти деньги будет осуществляться поддержка таких предприятий, а также развитие инфраструктуры вокруг них. При этом власти будут напрямую участвовать в...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Провідники більше не митимуть підлоги в вагонах
Font Size Larger Font Smaller Font
03.05.2018 19:11

Провідники пасажирських поїздів «Укрзалізниці» з квітня більше не будуть проводити вологе прибирання вагонів в пунктах формування поїздів. Про це повідомляє ЦТС.

Замість провідників цю роботу будуть виконувати спеціальні працівників виробничих підрозділів і збирально-екіпірувальні бригади. «Нині провідник в пункті формування здійснює і сухе, і вологе прибирання вагонів. Як наслідок, він втомлюється ще до виходу в рейс. При цьому змушений робити це звичайною ганчіркою і дешевим миючим засобом», – заявили в «Укрзалізниці».

«Щоби поліпшити якість обслуговування пасажирів, були розроблені два нових технологічних процеси – внутрішнє миття пасажирських вагонів працівниками виробничих підрозділів і робота збирально-екіпірувальних бригад пасажирських вагонів», – повідомила УЗ в одному зі своїх видань.

Перші будуть здійснювати забирання вагонів в разі, якщо стоянка поїзда триває менше сім годин і немає часу на здачу вагона. У такому випадку провідник буде залишатися в вагоні, а працівники виробничих підрозділів — робити вологе прибирання.

«Якщо ж поїзд перебуватиме в пункті формування більше 7 годин, то провідник, приїхавши з рейсу, здасть вагон збирально-екіпірувальній бригаді. Вона, в свою чергу, замінить постільну білизну, чайно-кондитерську продукцію, прибере, помиє і буде охороняти його. Провідники повернуться в вагон безпосередньо перед рейсом і приймуть його», – повідомляє УЗ.

При цьому сухе прибирання (збір сміття, наведення порядку в купе і на робочому місці) так само залишиться за провідниками.

Будуть встановлені також нормативи періодичності прибирання: вологе прибирання повинне буде здійснюватися не менше ніж двічі на добу, прибирання туалетів з обов'язковим миттям підлоги – не менше ніж чотири разів на добу, а очищення килимових доріжок пилососом – щонайменше двічі на добу.

 

Джерело: https://zaxid.net/
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Принцип работы систем диспетчеризации и спутниковой связи можно проиллюстрировать схемой (рис....

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер