Главная Новости партнеров Відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні

Фрагмент из кейса

Главный офис компании Shimamoto Toy находился в Кобе, Япония. С середины 1930-х годов фирма разрабатывала игрушки для рынка США. После Второй мировой...
Компания Mom's Tacos (tacos — свернутая маисовая лепешка с начинкой из рубленого мяса, сыра, лука и бобов с острой подливой) была быстро растущей сетью...

Відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні

Font Size Larger Font Smaller Font
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Материал из категории  Новости партнеров
13.06.2022 08:20

Серія круглих столів з
ВІДНОВЛЕННЯ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ГАЛУЗІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО ТА ПІСЛЯВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ


У травні-червні в режимі онлайн відбулися п’ять круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.

 

Заходи проведені компанією TradeMasterGroup за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

 

Метою проекту стало залучення представників логістичної галузі з усіх областей України, де почали працювати ланцюги поставки і планується налагодження життєдіяльності населення, до обміну досвідом щодо відновлення та налагодження логістичних ланцюгів постачання після війни, глибокої кризи та впровадженням новітніх технологій.

 

Більше 400 учасників з різних регіонів України зустрілись онлайн і обговорили кризис-менеджмент в логістиці, нові підходи до управління ланцюгами постачання, перебудову роботи продовольчих мереж у період війни, роботу з персоналом, оптимізацію транспортної та складської логістики, загальну перебудову бізнес-моделей компаній в умовах воєнного положення, а також багато інших питань.

Так, 20 травня 2022 р. відбувся перший круглий стіл на тему “Місце управління товарними запасами у концепції Supply Chain під час війни”.

 

Під час круглого столу обговорили питання: формування асортименту, виходячи з пропозицій на ринку та потреби забезпечити покупців необхідними товарами у магазині; практичні поради по закупівлі товарів під час війни для продуктового рітейлу без участі автозамовлення; особливості функціонування ланцюга постачань FMCG у період військового стану та ін.

 

Спікерами стали: директор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Ксенія Сидоркіна, директор з логістики мережі “Варус” Юрій Поєнко, директор з маркетингу "Київхліб” Лілія Комарова, директор з логістики холдингу “Молочний Альянс” Андрій Алексєєв та модератор заходу Євген Нікушин, директор з логістики компанії Fado.

 

Детально ознайомитись із виступами 1-го круглого столу можна за посиланням.

 

 

24 травня 2022 р. учасники круглого столу розглянули “Практичні рішення з оптимізації складської логістики на основі реальних змін в умовах воєнного положення”.

 

Ключовими питаннями 2-го круглого столу стали: оптимізація роботи складу в умовах війни, перерозподіл складських потоків, пошук нових складських приміщень та можливості працювати "з колес"; переїзд складу та налагодження роботи на новому місці, робота складу в зоні бойових дій чи окупації.

 

Спікери вебінару: директор департаменту логістики ARDIS Group Ігор Матвєєв,  заступник директора з операційної логістики МХП Логістика (ПрАТ МХП) Сергій Флоров, керівник проєктів департаменту складської логістики Fozzy Group Сергій Мукоїд, модератор заходу Євген Нікушин, директор з логістики компанії Fado.

 

Повний матеріал із доповідями 2-го круглого столу за посиланням.

 

 

27 травня 2022 р. темою заходу стала “Оптимізація транспортної логістики за часів воєнних подій”.

 

Під час вебінару обговорили нагальні питання щодо оптимізації затрат на перевезення в умовах війни, На чому можливо економити; пошук нових перевізників і нових маршрутів, перебудову логістичних ланцюгів поставки; консолідацію вантажів як інструмент здійснення ефективної доставки по Україні в період війни; зміни принципів і моделей роботи транспортної та складської логістики, пошук альтернатив в умовах військового стану та ін.

 

Спікерами виступили: директор з логістики Володимир-Волинської птахофабрики, ТМ «Епікур» «Чеботурочка» Володимір Дудін,  директор з логістики Fozzy C&C ТОВ "Експансія" Олександр Бабай, директор з логістики кондитерської фабрики «Ярич» Юрій Свірський, керівник департаменту логістики "Пепсіко Україна" Артем Попенов і модератор заходу Євген Нікушин, директор з логістики компанії Fado.

 

Детальніше, про що говорили під час 3-го круглого столу, за посиланням.

 

 

31 травня 2022 р. відбулось обговорення питань щодо “Організації роботи персоналу в умовах воєнного стану”.

Учасники круглого столу отримали відповіді на актуальні питання щодо роботи з персоналом та ведення бізнесу в умовах сьогодення, зокрема: як організувати роботу персоналу в умовах воєнного положення? З якими труднощами зіткнулися українські компанії у зв’язку з початком війни? Як зберегти працівників і команду? Які рішення приймали та що впроваджували для стабілізації ситуації та багато ін.

 

Серед спікерів: шеф-редакторка кадрового напряму групи компаній «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA» Вікторія Ліпчанська, СЕО в ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика" Тетяна Ребчук і співвласниця ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика" Марія Домчак,  керівник департаменту навчання та розвитку персоналу групи компаній "Епіцентр К" Сергій Цимбал, HRD групи компаній «Епіцентр К» Йолана Каменчук, директор з розвитку бізнесу клієнтів ПРАТ «МХП» Дмитро Морозов та модератор круглого столу Олександр Махорт, директор з продажів в Україні та на міжнародних ринках компанії Upeco.

Детальний матеріал із виступами спікерів 4-го круглого столу за посиланням.
 

 

3 червня 2022 р. відбувся заключний круглий стіл на тему:  “Загальної перебудови роботи бізнес моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко”.

Серед питань програми круглого столу були: імпорт в Україні під час дії воєнного стану, зміни в митному законодавстві, спрощений порядок митного оформлення товарів;  загальна перебудова роботи бізнес моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко та як загалом змінилися бізнес-моделі компаній після початку війни.

 

Спікерами виступили: директор TERRA FOOD UKRAINE Максим Пейков,  генеральний директор роздрібної мережі "Економ Плюс" Володимир Матяш, керівниця відділу ЗЕД компанії «Астра Косметікс» Інна Савчук, заступниця генерального директора з продажів і маркетингу компанії «Супераш» Леся Іванченко та модератор круглого столу Олександр Махорт, директор з продажів в Україні та на міжнародних ринках компанії Upeco.

 

Деталі щодо виступів та обговорення під час 5-го круглого столу за посиланням.

 

 

Учасники високо оцінили насичену програму круглих столів та на питання, що корисного отримали від участі у заходах, зазначали:

 

- «Почула про схожі проблеми у інших компаній, як вони з ними справляються. З корисного відмітила для себе важливість постійної, систематичної позитивної комунікації з працівникам, постачальникам, клієнтами.»

 

- «Дізнались, які кроки в керуванні поставками та логістиці мають сенс, а які не дуже на прикладах, які продемонстрували спікери.»

 

- «Найкращі практики управління логістикою в умовах кризової ситуації.»

 

- «Дізналась як можна покращити роботу з товарними залишками.»

 

- «Сильна команда, швидке реагування та прийняття рішень, а також вміння домовлятися та йти на компроміс - всі ці умови та фактори роботи сьогодення.»

 

- «Огляд загальних принципів ефективної роботи логістики підприємств в умовах кризи, як то: гнучкість, швидкість прийняття рішень, делегація відповідальності, пошук компромісів серед партнерів, комунікація в режимі 24/7.»

 

- «У будь-якій ситуації потрібно працювати в команді та цінувати людей».

 

- «Поради щодо закупівлі товарів та взаємодії з постачальниками в умовах воєнного стану.»

 

- «Корисними були практичні поради та досвід роботи торгових компаній та мереж на початку війни і зараз, розуміння як зараз почали працювати інші компанії.»

 

 

По завершенню серії круглих столів учасникам буде надано звіт у вигляді альманаху, якій міститиме презентації та тези виступів, висновки і запропоновані рішення для подальшого використання та імплементації у власний бізнес.


Завдяки внескам учасників вдалось зібрати 29300 гривень, які будуть перераховані компанією TradeMasterGroup на потреби Збройних Сил України. Звіт про перерахування коштів ЗСУ буде опубліковано у звітному альманасі.

 

Запрошуємо та чекаємо Вас на наступних заходах TradeMasterGroup.

Слідкуйте за оновленнями на сайті та у соцмережах.

 

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.  Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/

 
 
 
 Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Последние новости на сайте

Обучение в автошколе Турбо Драйв проходит на автомобилях с механической и автоматической коробкой передач. Программа обучения состоит...
Когда ремонт находится на стадии завершения, то технику, мебель и коробки с вещами можно просто переносить из комнаты в комнату. Если...

Авторский сайт в сфере логистики Logistics-GR

Пример материалов из категории "Задачи по логистике"

Рассчитать параметры системы с установленной периодичностью пополнения запасов до постоянного уровня. Потребность в материале...
Исходные данные для расчета: расстояние груженой ездки = 15 км, первый нулевой пробег = 5 км, а второй = 10 км. На маршруте...

Facebook-страница

 Your-task  

Фрагмент из задачи

Известно, что издержки выполнения заказа составляют 2 долл. за единицу продукции; количество реализованного товара за год = 10000 ед.,...
Компания J. Mitchell в настоящее время имеет объем продаж 10 млн. ф. ст. в год, а уровень ее запасов составляет 25% объема продаж....

 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

 

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

 

Результаты тестов

Последние результаты
<->(Лог-М) Тема 01. Основні поняття логістики (27 тест.завдань) 59.26 %
<->(Лог-М) Тема 01. Основні поняття логістики (27 тест.завдань) 51.85 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 61.00 %
Перейти к тестам
Проект работает
14 years, 0 months, 22 days.
Известно, что издержки выполнения заказа составляют 2 долл. за единицу продукции; количество реализованного товара за год = 10000 ед.,...
Рассчитать время рейса судна (чистая грузоподъемность = 30000 т) между двумя портами, если известно: расстояние перевозки между ними равно...
В простой комбинации участников цепи поставок каждая организация имеет в запасах продукцию на одну неделю спроса. Другими словами,...
Произвести расчет для сдельной, переменной и для схемы расчета на условную расчетную единицу транспортной работы. Исходные данные для расчета: — тарифная...
Метод регулирования запасов с двумя фиксированными уровнями запасов без постоянной периодичности заказа является модификацией предыдущего метода,...
Необходимо обратить внимание на труды канадского ученого Р. Робертсона, который наиболее удачно сформулировал и обосновал комплекс правил построения...
Преимущества применения стандартов EDI в логистическом менеджменте заказов достигается при определенном объеме сообщений, что подтверждается обобщенными...
На рис. 11.3 показана зависимость расходов на сервис от величины уровня обслуживания. Начиная от 70% и выше затраты сервиса растут экспоненциально в...
International Business Systems — самый крупный международный продавец программного обеспечения, применяемого для управления цепями поставок. Ее акции...
В 1962 г. Сэм Уолтон (Sam Walton) открыл дисконтный магазин в г. Роджерсе, шт. Аризона. Его заведение привлекало покупателей низкими ценами, широким...
Магазин «Книжный мир» (г. Саров Нижегородской области) начал свою деятельность в 1994 г., и в настоящее время его штат составляют 17 человек (в том числе...
Группа The Schenker Group была создана в Германии более чем 125 лет назад и с тех пор работает на международной арене. Потребителей из 1000 точек...

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2023. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email