Главная Интересные факты Volkswagen створив автомобіль майбутнього (позашляховик на повітряній подушці)

Результаты тестов

Последние результаты
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 66.00 %
<->(ГП) Тема 01. Транспортные характеристики грузов (26 тест.заданий) 65.38 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 64.00 %
Перейти к тестам

Интересный факт

Концерн General Motors вирішив, що дивитися кіно або грати в комп'ютерні ігри - це надто мізерний набір для розваг пасажирів на задньому сидінні...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Volkswagen створив автомобіль майбутнього (позашляховик на повітряній подушці)
Font Size Larger Font Smaller Font
06.07.2011 22:09

Німецький бренд Volkswagen розробив новий унікальний транспортний засіб, позашляховик Volkswagen Aqua, який може пересуватися не тільки по землі, але навіть по льоду і воді.

Volkswagen Aqua є позашляховиком на повітряній подушці. Проект унікальної машини, що працює на водні, був розроблений 21-річним Юханом Чжаном, випускником університету Сіху (Китай).

Машина була розроблена як відповідь на проблему китайського бездоріжжя і може подорожувати по всіляких поверхнях, включаючи навіть водну гладь (озера, річки), заболочені території і сніжний покрив.

Volkswagen Aqua працює на кількох двигунах. Його паливний бак з воднем запускає головний мотор, який приводить в рух основний вентилятор. Останній і створює повітряну подушку, що дозволяє позашляховику триматися на воді.

Максимальна швидкість, яку розвиває транспортний засіб на повітряній подушці, сягає майже 100 кілометрів на годину. Незвичайний вид авто додає його обтічна форма.

Гладкі повітряні подушки і чотири потужних вентилятора піднімають агрегат майбутнього в повітря.

Вентилятори, розташовані ззаду, відповідають власне за рух транспортного засобу, вони працюють від своїх електромоторах.

Машина розрахована на двох осіб, її екстер'єр та інтер'єр виконані в мінімалістичному стилі. Взагалі позашляховик відмінно втілює філософію Volkswagen в плані дизайну, демонструючи відсутність ліній роз'єму і лаконічний зовнішній вигляд.

Відзначимо, що екологічно безпечне мегаавто абсолютно не забруднює атмосферу, так як високотехнологічні двигуни замість пального палива використовують водневе.

Телескопічнн кермо покращує якість управління. На Volkswagen Aqua можна пересуватися практично по будь-якій місцевості завдяки функції регулювання кліренсу.

Volkswagen Aqua був номінований на здобуття престижної нагороди CDN Car Design Awards China, яку в Китаї отримують молоді дизайнери, що розробляють проекти автомобілів.

 

Джерело: http://vidgolos.com/


Метки (тэги, tags):


Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

Обновлено 08.12.2016 19:01
 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Метод полного перебора. Задача выбора оптимального места расположения решается на ЭВМ полным перебором и оценкой всех возможных вариантов размещения...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер