Главная Прогнозы, перспективы... Надзвукові пасажирські перельоти можуть стати реальністю вже в найближчому майбутньому

Результаты тестов

Последние результаты
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 57.00 %
<->(Лог-М) Тема 08. Виробнича логістика (11 тест.завдань) 36.36 %
<->(Лог-М) Тема 01. Основні поняття логістики (27 тест.завдань) 29.63 %
Перейти к тестам

Интересный факт

Kalmar, part of Cargotec, has revised its vision for Port 2060 and is launching a new video (www.kalmarglobal.com/news--insights) to depict how the...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR
Надзвукові пасажирські перельоти можуть стати реальністю вже в найближчому майбутньому
Font Size Larger Font Smaller Font
22.10.2017 07:04

Надзвукові пасажирські перельоти можуть стати реальністю вже в найближчому майбутньому. NASA спільно з Lockheed Martin, проводить випробування двигунів і аеродинамічних властивостей літака X-Plane, швидкісного транспорту майбутнього.

Про це повідомляє "Популярная механика".

"NASA і компанія Lockheed Martin починають перші швидкісні випробування в аеродинамічній трубі безшумних Supersonic Technology (QueSST) X-Plane, спроектованих в Науково-дослідному центрі Гленна в Клівленді", - зазначається в публікації.

Як зазначається, агентство випробовує модель X-plane в масштабі 1:10 в спеціальних аеродинамічних установках Glenn's 8'и 6' Supersonic Wind Tunnel. Протягом наступних восьми тижнів інженери протестують літак у вітровому діапазоні від 0,3 до 1,6 Маха (приблизно від 240 до 1500 км/год), щоб зрозуміти аеродинамічні особливості та аспекти рухової системи. NASA вважає, що літак QueSST X-plane зможе здійснювати надзвукові перельоти вже в найближчому майбутньому.

"Ми виміряємо навантаження на всіх напрямках, щоб переконатися, що літак буде впевнено почуватися в повітрі за будь-яких умов", - говорить авіакосмічний інженер Рей Кастнер, під керівництвом якого і проходять випробування.

Іншим важливим аспектом є перевірка того, що потік повітря на надзвуковий швидкості надходить в рухову систему м'яко і рівно, не викликаючи збоїв. Аеродинамічні труби в центрі Гленна підходять для цього якомога краще.

Недавні дослідження показали, що ударні звукові хвилі, які літак створює, переходячи в надзвуковий режим, можна генерувати так тихо, що на землі і в самому літаку їх навряд чи хтось почує. За словами Пітера Лосіфідіса, менеджера програми QueSST в Lockheed Martin Skunk Works, унікальний дизайн літака дозволяє виробляти не один потужний і гучний, а кілька куди більш тихих звуків ударів, що й призводить до досягнення бажаного результату.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Последние новости на сайте

Авторский сайт в сфере логистики Logistics-GR

Последние статьи из раздела "Теория и практика"

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Прикладом стратегії інтеграції функцій і процесів можна прийняти інтеграцію маркетингової та логістичної стратегії у формі маркетингово-логістичного...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер