Главная Проблемы, вопросы... Сучасні дизельні автомобілі виділяють менше забруднень в цілому, ніж автомобілі, що працюють на бензині

Результаты тестов

Последние результаты
<->(ГП) Тема 01. Транспортные характеристики грузов (26 тест.заданий) 65.38 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 64.00 %
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 57.00 %
Перейти к тестам

Интересный факт

В Париже запускают систему проката автомобилей, которая призвана разгрузить дорожное движение французской столицы. Кроме того, сторонники проекта...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Сучасні дизельні автомобілі виділяють менше забруднень в цілому, ніж автомобілі, що працюють на бензині
Font Size Larger Font Smaller Font
01.03.2018 22:00

Сучасні дизельні автомобілі виділяють менше забруднень в цілому, ніж автомобілі, що працюють на бензині, йдеться в новому дослідженні вчених, опублікованому в журналі Nature, передає УНН.

Для нинішніх дизельних автомобілів були прийняті нові стандарти і в даний час цей вид палива на подив чисте. Оскільки дизель став кілька безпечніше для навколишнього середовища, екологічні регулятори повинні тепер звертати увагу на більш брудні бензинові автомобілі та інші джерела забруднення повітря, каже науковий співробітник UdeM Патрік Хейс (Patrick Hayes).

"Дизель має погану репутацію, тому що ви можете на власні очі спостерігати забруднення повітря, але насправді невидиме забруднення від бензину набагато гірше," - стверджує вчений.

Дослідження, проведене вченими з Швейцарії та Норвегії за допомогою Hayes і колег з Італії, Франції та США, вивчало углеродсодержащие тверді частинки (ТЧ), що випускаються з вихлопними газами автомобілів.

В умовах лабораторії бензинові автомобілі виділили в середньому в 10 разів більше вуглецевих ТЧ, ніж дизельні при нормальній температурі (22 °С) і в 62 рази більше в морозної середовищі (-7 °С).

"Збільшення викидів при більш низьких температурах, пов'язане з більш вираженим ефектом холодного запуску в бензинових двигунах", - зазначено в дослідженні. Ці результати кидають виклик існуючій парадигмі, яка стверджує, що дизельні автомобілі пов'язані з набагато більш високими коефіцієнтами викидів ТЧ.

 

Джерело: http://www.expres.ua/
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Структура сбытовых запасов представлена на рис. 7.1. Как видно, в пределах интервала отгрузки (tОТГ) происходит накопление (постепенное) продукции до...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер