Главная Технологические решения Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride (переваги трьох видів транспорту)

Результаты тестов

Последние результаты
<-->Стоит ли Вам выбирать профессию менеджера по логистике? 57.00 %
<->(Лог-М) Тема 08. Виробнича логістика (11 тест.завдань) 36.36 %
<->(Лог-М) Тема 01. Основні поняття логістики (27 тест.завдань) 29.63 %
Перейти к тестам

Интересный факт

Кен Имхофф приступил к созданию Lamborghini Countach в 1989-м году. В течение следующих 17-ти лет он провёл за этим занятием бесчисленные часы. Один раз...

Подписаться

Рассылки Subscribe.Ru
RSS лента с сайта Logistics-GR

Разместить рекламу на сайте


Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride (переваги трьох видів транспорту)
Font Size Larger Font Smaller Font
28.03.2018 19:28

Британська компанія Citymapper запускає нову транспортну послугу Smart Ride. Розробники обіцяють об’єднати в ній переваги трьох видів транспорту: фіксовані зупинки, як у автобуса, можливість замовити поїздку, як в таксі, і єдину транспортну мережу, як в метро. 

Як повідомляє The Guardian, компанія вже отримала ліцензію від транспортного відомства Лондона. Документ дає Citymapper право управляти транспортною мережею з автомобілів, що вміщають до 8 осіб. Компанія буде самостійно встановлювати маршрути, причому змінювати їх можна буде протягом дня в міру попиту. Одного чітко встановленого маршруту та плану зупинок в системі Smart Ride не буде. 

У додатку Citymapper з лютого з’явиться нова функція Smart Ride. З її допомогою жителі Лондона зможуть замовляти міні-автобуси з фіксованим маршрутом і добиратися до пункту призначення в компанії інших людей, пише видання. 

Поки це єдиний в Лондоні сервіс, який об’єднує переваги автобусів і таксі. До цього Citymapper намагалася запустити власну послугу автобусних перевезень, але компанія відмовилася від цієї ідеї через занадто суворі правил регулювання.

«Автомобілі Smart Ride зупинятимуться у заздалегідь встановлених місцях. Але в той же час вони будуть працювати, як таксі – ви зможете викликати машину в додатку і точно займете сидяче місце в салоні. Розгалужена мережа доріг також робить сервіс схожим на метро», – пояснив президент Citymapper Омід Аштарі.

Зазначається, що встановити ліміт місткості на 8 осіб компанії довелося через вимоги транспортного відомства. У Лондоні перевізник, який возить більше 9 осіб, повинен чітко дотримуватися встановленого маршруту і розкладу. Будь-які зміни потрібно вносити офіційно і чекати підтвердження як мінімум тиждень.

Перехід на модель виклику громадського транспорту на вимогу стає нормою в багатьох містах. Така система в перспективі дозволить скоротити пробки і поліпшити екологію.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/

 
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

Обновлено 28.03.2018 19:31
 

 

Подписка на RSS-ленту

RSS лента с сайта Logistics-GR 

Группа на Linkedin

(более 4000 участников)

Группы на Facebook

Кафедра транспортных технологий и логистики (группа на facebook)

Сайт кафедры  Кафедра ТТЛ

Сайт университета  ХНТУСХ

Фрагмент из теории

Логистическая организация товароматериальных и сопутствующих потоков основана на следующих основных принципах: - интеграции участников...

Facebook-страница

Узнать о проекте Logistics-GR

 youtube-канал  

Logistics-GR - теория и практика логистики и транспорта

Copyright © 2009 - 2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved. По всем вопросам обращаться - email

Рассылка 'RSS лента с сайта Logistics-GR' Баннер